Nisan 18, 2024

Gideros Pizza Franchise

GİDEROS PİZZA FRANCHISE:

Gideros Pizza franchise’ı olduğunuz zaman bütün süreçte sizlere yardımcı olduğumuz için siz arkanıza yaslanıp sürecin keyfini çıkarabilirsiniz. İsterseniz işlek bir semtte 45 cm XL pizzalarımızı kullanarak dilim pizzacı, isterseniz 28 cm pizza tabanımız ile restaurant ve paket servis isterseniz de kendi işletmeniz de bir GİDEROS PİZZA köşesi kurabilirsiniz. Kendi ilgi ve isteklerinize göre seçeceğiniz iş modellerimiz ile keyifli bir franchise deneyimi yaşayabilirsiniz.

Süreç boyunca danışmanlık, kurulum, eğitim hizmetlerimizden yararlanarak siz de bir GİDEROS PİZZA sahibi olabilirsiniz! GİDEROS PİZZA

İster bir Gideros Pizza franchise’ı olarak isterseniz hali hazırda bulunan dükkanınızda Gideros Pizza ürünleri satabilirsiniz.

FRANCHİSE OLMAK ZORUNDA MIYIM?

Hiç sıkıntı yok, Franchise olmak zorunda mıyım sorusunun cevabı: Hayır, franchise olmadan da işletmenizde Gideros Pizza lezzetini sunmak mümkün!

Kendi markanızı kurmak ve bağımsız bir işletme sahibi olmak hayaliniz ise bu hayalinizi Gideros Pizza ile destekleyebilirsiniz. Otel, cafe, restaurant mutfaklarına uygun Gideros pizza ve pizza tabanları ile ister restaurantınızda menünüzü genişletebilir isterseniz de cafenizde acıkan müşterilerinize hızlı bir şekilde Gideros Pizza ile enfes İtalyan pizzası sunabilirsiniz.

Pizza ustasına ve ek alana ihtiyaç duymadan işletmenizde ek masrafsız kendi ellerinizle açmış gibi Gideros Pizza satabilirsiniz. Belirlediğiniz günlerde sevk edilen donuk pizza ve pizza tabanlarımız ile işletmenizde İtalyan kalitesinde pizzalar sunmak artık çok kolay!

GİDEROS PİZZA OLARAK İŞİMİZ, İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK!